اهداف I.C.F. & Welko برای سال 2021


خانم کاروان مقدم 19 تیر 1400 دقیقه مطالعه
iOS 14

Roberto Magnani، مدیر عامل جدید، عامل توسعه اکثر فعالیت های شرکت در حوزه تحقیق و پیشرفت را در تمرکز بر تکنولوژی های سبز و صنعت 4.0 دانسته و آن را تصویب می‌کند.
با توجه به شیوع بیماری کرونا در دو سال اخیر، شرکت Maranello I.C.F. & Welko توانست در سال 2020 نتایج مثبتی را برای خود به ثبت رساند. عملکرد عالی این شرکت موجب شده تا درآمدهای به دست آمده با ارقامی که در سال 2019 پیش بینی شده، سازگار باشد. از این رو سودها در این شرکت به شدت صعودی بوده و به 2 میلیون یورو رسیده است.
حال اهدافی که برای سال 2021 در نظر گرفته شده، تثبیت این مواضع بوده و وظیفه‌ی رسیدن به این اهداف از ماه فوریه 2021 را مدیر عامل جدید، Roberto Magnaniبه دوش می‌کشد.

برای مشاهده اخبار بیشتر می توانید به مجله سرام لند مراجعه کنید.

گفتنی است Roberto Magnani از سال 1994 در شرکت های پیشتاز در صنعت کاشی و سرامیک وظایف و مسئولیت هایی را عهده دار بوده و توانسته به فردی با تجربه در بخش طرح ها و کارخانه های سرامیک تبدیل شود.

استحکام بخشیدن تلاش ها در زمینه تحقیق و پیشرفت در محدوده‌ی دیجیتالی شدن و ثبات آن از جمله اولویت های اصلی Roberto Magnani می باشد.
در طی صحبت هایی که Roberto Magnani کرده این طور توضیح داده که ما برای ماشین آلاتی که بیشترین مصرف انرژی را دارند، تمهیداتی را در نظر گرفته ایم. کوره ها، خشک کن ها و خشک کن های پاششی از جمله ماشین آلاتی هستند که میتوان با پیاده سازی روش هایی بر روی آنها به طور قابل توجهی انتشارات و مصرف انرژی آنها را کاهش داد.

وی در ادامه گفت: روش هایی که بر روی آن مطالعات انجام میدهیم، شامل به کارگیری سوخت های جدید مانند هیدروژن است.
برای سایر ماشین آلات کلیدی در دسته‌ی ما ، همانند دستگاه پرس که 3600 تن ظرفیت داشته و کاشی هایی که در ابعاد mm 1200*1200 توسط این نوع ماشین آلات تولید میشود، بیشتر تمرکز ما در تحقیقاتی که صورت گرفته بر روی، به روز رسانی این دستگاه ها تا رسیدن به مرز استانداردهای صنعت 4.0 بوده است .

باید گفت این مسئله واسطه اپراتور تا تشخیص های پیش بینی کننده و متصل شدن به کارخانه را شامل میشود.

I.C.F. & Welk در طی چند سال گذشته ثابت کرد نه تنها در بازار ایتالیا، بلکه در بازارهای اروپایی بسیاری از جمله روسیه، آلمان و اسپانیا حضور موثری داشته است. به ویژه در بازار روسیه، به بخش سرامیک های فنی وارد شده و به تازگی توافق نامه ای را در جهت تامین ماشین آلات و تجهیزات جدید با تولید کننده محلی کاشی امضا کرده است.

همچنین I.C.F. & Welk در خارج از اروپا با حفظ جایگاه خود در بازارهایی در آفریقای شمالی، خاورمیانه و آمریکای جنوبی ، برای اکثر خطوط کامل و ماشین آلات تکی در جهت تولید سرامیک تامین میکند.

در سال 2021 مهمترین سفارش هایی که کامل شد میتوان به سفارش یک شرکت در افریقای شمالی که پیشتاز در تولید کاشی سرامیکی است، اشاره کرد. سفارشات آن شامل نصب خط تولیدی با 2 برابر ظرفیت فعلی خط بوده است و این امکان را فراهم کرد تا توانایی تولید سایز های جدید و به روز رسانی تنوع تولید را داشته باشد.

Roberto Magnani افزود: ما همچنان در بازارهای متفاوت شاهد نیازهای مختلفی بوده که بر روی آنها در حال تحقیقات هستیم.
اغلب در بازارهای پیشرفته به طور مثال، ما علاوه بر آن که بر روی تکنولوژی های سبزتر و دیجیتالی کردن متمرکزیم، به دنبال پیشرفت بزرگی در تقاضا برای تکنولوژی های تولید مواد ضخیم تر، با ضخامت mm 30-20 هستیم.

اخبار کاشی و سرامیک

اخبار کاشی و سرامیک

 

اکنون انرژی بالا و میل زیادی برای جبران ماه هایی که به خاطر وجود ویروس کرونا با کندی صورت میگرفت، به وجود آمده است.
هنوز ما در آفریقای شمالی به دنبال جلب توجه زیاد به پایداری فرایندها نیستیم، البته ممکن است با گذشت زمان این اتفاق رخ دهد، در حالی که در بعضی از کشورهای خاورمیانه تمایل بیشتری به خاطر مسائل مرتبط با سهمیه بندی گاز دیده میشود.

هم اکنون 80 کارمند در I.C.F. & Welko مشغول به فعالیت هستند. باید گفت علاوه بر بخش سرامیک، شرکت I.C.F. & Welko با فناوری هایی که با پودر و سیال در ارتباط بودند را برای بخش غذایی و صنعتی تامین می‌کند. در حال حاضر حدود %30-25 گردش مالی سالیانه به این بخش اختصاص داده شده، و I.C.F. & Welko تصمیم دارد، این سهم را افزایش دهد.

 

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*